Referencje

Kasia i Arek
 Kasia i Arek

“Co tu dużo pisać? POLECAMY. Zdjęcia są piękną pamiątką. Co jakiś czas wracamy do tych chwil przeglądając zdjęcia zrobione przez Grześka ;) Dobrze, że Grzegorz nie przestraszył się naszych znajomych, którzy niejednokrotnie pokazywali swój “czarny humor” :)
Dziękujemy!
?Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.? Ansel Adams “

Ewelina i Igor
 Ewelina i Igor

“Rewelacyjny fotograf! Grzesiek – wkomponował się w ekipę weselna z aparatem tak, ze część gości myślała, iż jest kimś naprawdę Nam bliskim !
Polecamy wszystkim szukającym profesjonalisty z niesamowitą energią ! Dziękujemy bardzo serdcznie !!!
Ewela i Igor”

Monika i Tomek
 Monika i Tomek

“Wybór fotografa na nasz ślub wcale nie był trudny – podczas oględzin sali weselnej zostaliśmy zagadani przez Grześka, który barwnie opowiadał o wszystkich szczegółach otoczenia. Już wtedy wiedzieliśmy, że współgra to z naszą wizją. Umówiliśmy się na rozmowę, by zobaczyć jego dzieła. Wtedy tylko potwierdziliśmy trafność wyboru. W dniu naszego ślubu Grzesiek wykazał się pełnym profesjonalizmem. “Prześlizgiwał” się między gośćmi niezauważony. Na naszych zdjęciach nie ma sztuczności, dziwnego, sztywnego pozowania. Fotografie mają żywe kolory, widać na nich emocje, które nam towarzyszyły w tym wyjątkowym dniu.
Lepiej trafić nie mogliśmy.
Gorąco polecamy!”

Mariola i Paweł
 Mariola i Paweł

“Grzesiek stworzył wspaniałą atmosferę na naszym ślubie oraz na sesji plenerowej. Każde zdjęcie pokazuje szczęście nasze i rodziny i znajomych. Czuliśmy się spokojni, ponieważ wiedzieliśmy, że Grzesiu stworzy wspaniałą pamiątkę, do której będziemy mogli w każdej chwili wrócić.
Cieszymy się, że znaleźliśmy tak profesjonalnego fotografa
Dziękujemy Mariola i Paweł”

Agnieszka i Darek
Aga i Darek

“Cudowne zdjęcia, przepięknie zatrzymane chwile! Serdecznie polecamy! Dziękujemy za współpracę, odezwiemy się przy najbliższej potrzebie związanej z fotografią ;)”

Julita i Jacek
Julita i Jacek 2

“Transakcja przebiegła pomyślnie :) Grzesiek to bardzo sympatyczny i ” niewidzialny ” fotograf. Ma idealne oko do łapania niepowtarzalnych chwil. Mama uważa że niezły z niego ” elegancik ” a J zaprosi go na swoje kolejne wesele… Z pewnością zostanie naszym rodzinnym fotografem. Dziękujemy! “

Ania i Rene

Ania i Rene 3

“Jesteśmy bardziej niż zadowoleni z wyboru fotografa, ma bardzo profesjonalne podejście, dobry sprzęt, jest bardzo dyskretny, w ogóle się nie krępowaliśmy i nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego kiedy robił nam zdjęcia. Zdjęcia wyszły przepiękne, w pełni oddające atmosferę, emocje i dobrą zabawę. Wszyscy nasi goście również są zdania, że zdjęcia są wyjątkowe. Gorąco polecamy i bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę. Ania i Rene”

Monika i Hubert

Monika i Hubert 2

“Byliśmy przerażeni wizją kilkugodzinnego pozowania, którego efektem miałaby być przesłodzona, nudna sesja zdjęciowa. Na szczęście jest Grzesiek, dzięki któremu mamy najpiękniejszą pamiątkę, za sprawą której jeszcze nie raz zakręci się łza wzruszenia w naszym oku. Doskonale uchwycił klimat ślubu i wesela, dynamikę imprezy oraz nasz charakter. Wśród naszych gości nie było osoby, która marudziła, że na jakimś zdjęciu źle wyszła, wręcz przeciwnie wszyscy są zachwyceni. Dzięki osobowości fotografa sesja w plenerze minęła nam bardzo szybko i przyjemnie. Świetny kontakt, super pomysły, pełen profesjonalizm. POLECAMY! :) Monika i Hubert”

Aleksandra i Krzysztof

Aleksandra i Krzysztof

Grzesiek Czajka został fotografem na naszym ślubie i weselu, ponieważ byliśmy zachwyceni efektami jego pracy podczas uroczystości ślubnej naszych krewnych. Bardzo spodobały nam się jego zdjęcia i bez wahania zawarliśmy z nim umowę. Nie było żadnych problemów podczas współpracy, zaś fotografie, które zrobił są niesamowite – oryginalne, subtelne, uwieczniające tak ważne dla nas chwile. Grzesiek jest profesjonalistą, więc polecamy go naszym znajomym.

Małgosia i Andrzej

Gosia i Andrzej

To, że Grzegorz robi piękne i wyjątkowe zdjęcia wiedzieliśmy. Wielokrotnie oglądaliśmy efekty jego pracy nie tylko przy ślubach, ale również zdjęć związanych z imprezami i sportem. To co dla nam kojarzy się z Grzegorzem, to niesamowite ciepło i sympatia. Jest osobą, która potrafi rozładować humorem i uśmiechem każdą pełną emocji chwilę (a tych podczas Tego Dnia nie brakuje). Ta przyjazna atmosfera, która Grzesiu potrafi wokół siebie stworzyć udzielała się gościom weselnym. Uciekające sprzed obiektywu przy każdej rodzinnej imprezie ciotki z uśmiechem i radością pozowały do zdjęć. Grzegorz należy do fotografów, którego ?nie widać? podczas całej uroczystości, a mimo to zawsze jest we właściwym miejscu i czasie. Dziękujemy Grzegorzowi przede wszystkim za jego energię i wiarę w nas podczas sesji zdjęciowej. Nie jesteśmy typami modeli, nie lubimy być po tej stronie obiektywu. Natomiast dzięki jego pomocy i zaangażowaniu nasze zdjęcia będą najpiękniejszą pamiątką do końca życia.