W drugim tygodniu maja w Poznaniu odbywa się IX edycja Dni Przedsiębiorczości . W tym roku wszystkie wydarzenia miały miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizatorami wydarzenia, z którego miałem przyjemność wykonać reportaż, to inicjatywa Kobieta w roli głównej i Poznań Biznes Partner.
Konferencja przedsiębiorczych kobiet to spotkanie blisko 250 kobiet na dwóch prelekcjach biznesowych, w ramach kobiecego bloku poświęconego przedsiębiorczości.

Tematami omawianymi w trakcie wydarzenia były:

-> Wartości i design thinking – fundament kreatywnego i efektywnego działania w biznesie ➡️ dr Magdalena Bartczak – strateg, manager, wykładowca

-> Rozmach czy detal, solo czy razem? O różnych drogach do osiągania celów ➡️ Edyta Jagodzińska-Pawluk – trener i praktyk biznesu

Dodatkowo odbyły się networking, promocja kobiecych biznesów oraz rozmowy z ekspertami. Pod koniec także loteria wizytówkowa i atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Połączenie słodkości od Goplany i wartościowych treści od prelegentek okazało się kluczem do powodzenia spotkania 🙂

Zobaczcie sami jak minął nam ten wieczór. Zapraszam do obejrzenia galerii, a działo się sporo!

Wszystkie zdjęcia z konferencji dla uczestniczek znajdziecie w Strefie klienta – wizytówka z hasłem dostępu była dodana do pakietu powitalnego.

Jeśli potrzebujesz zdjęć biznesowych, zapraszam do kontaktu 🙂