Zdecydowanie się na zdjęcia ślubne w plenerze to wyjątkowa okazja do pokazania indywidualnego charakteru Państwa Młodych, który pozwoli im wyróżnić się wśród innych par.

Zdecydowanie się na zdjęcia ślubne w plenerze to wyjątkowa okazja do pokazania indywidualnego charakteru Państwa Młodych, który pozwoli im wyróżnić się wśród innych par. Sama sesja będzie także wyjątkową pamiątką, dzięki której uzyska się najpiękniejsze ujęcia w pięknym otoczeniu.

Proponuję Młodej Parze sprawdzone miejsca o wyjątkowym uroku, a także realizuję indywidualne pomysły, co pozwala mi na spełnienie oczekiwań wszystkich Klientów. Służę wieloletnim doświadczeniem fotografa ślubnego oraz kreatywnymi pomysłami, dzięki którym mogę uzyskać unikalne ujęcia o niezwykłym charakterze. Zawsze mam na uwadze wymagania Państwa Młodych, by zdjęcia odpowiadały przede wszystkim ich gustom i wizji. Pracuję na najlepszym sprzęcie, co w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami i umiejętnościami zdobywanymi przy latach praktyki daje niezwykły, profesjonalny efekt.

Proponuję usługi Klientom z Poznania i okolic.