Chwile nerwowego oczekiwania przed uroczystością. Wzruszające „TAK” podczas ceremonii. Beztroska zabawa po zawarciu małżeństwa. Dzień ślubu obfituje w wiele emocji oraz silnych wrażeń.

Chwile nerwowego oczekiwania przed uroczystością. Wzruszające „TAK” podczas ceremonii. Beztroska zabawa po zawarciu małżeństwa. Dzień ślubu obfituje w wiele emocji oraz silnych wrażeń. Jako fotograf ślubny towarzyszę Parze Młodej podczas kolejnych etapów – od przygotowań, poprzez ceremonię, aż do obecności na weselu. Wykonane zdjęcia ślubne układają się w spójną, piękną historię z tego magicznego dnia.

Tworzę nie tylko reportaże, ale chętnie wykonuję sesje plenerowe. Doskonale znam Poznań i okolice. Wiem, jak wiele magicznych i niezwykłych miejsc kryje się w tym regionie. Jestem w stanie dopasować tło do sesji dla każdej Młodej Pary. Najpierw rozmawiam. Poznaję oczekiwania. Odkrywam pragnienia. Dopiero mając wiedzę o każdej Parze przygotowuję dla niej odpowiedni plener. Chętnie też udaję się w miejsca dla konkretnych osób ważne. To często miejsca poznania, pierwszego pocałunku, niezapomnianej randki.