O mnie

Witaj na mojej stronie.

Mam na imię Grzesiek i jestem fotografem :)

Od najmłodszych lat zdjęcia towarzyszyły w moim życiu – na wakacjach i wycieczkach szkolnych. Dobrze pamiętam filmy 24 albo 36 klatkowe i rozsądne wybieranie każdego ujęcia. Najważniejsze było uchwycenie momentu i to niecierpliwe oczekiwanie do czasu wywołania kliszy – wyszło czy nie wyszło?

Szczęśliwie momenty niepewności odeszły w niepamięć i przyszedł czas fotografii cyfrowej, dzięki której można było w nieograniczony sposób bawić się, ćwiczyć i próbować. W ten oto sposób aparat stał się moim nierozłącznym towarzyszem i tak poznaliśmy się do perfekcji.

Na studiach zajmowałem się dokumentacją różnych wydarzeń i imprez studenckich. Obozy, koncerty, wyjazdy, wycieczki … a z czasem sesje portretowe, ciążowe, imprezy okolicznościowe, firmowe a także śluby i wesela.

I to właśnie Fotografia Ślubna wciągnęła mnie najbardziej.

Ta dziedzina fotografii to dla mnie umiejętność uchwycenia tego co w danym momencie ważne i warte wspomnienia za kilka lat. Tworzone zdjęcia mają być pamiątką i źródłem wspomnień, które wrócą w mgnieniu oka po obejrzeniu reportażu.

Chwile są ulotne i pamięć również, ja jestem po to, żeby je zatrzymać, tak żeby pozostały z Wami na zawsze. Pomaga mi w tym profesjonalny sprzęt marki Nikon i cały zastęp obiektywów. Mogę powiedzieć, że jestem przygotowany do fotografowania w każdych warunkach.

Mieszkam w Poznaniu i to głównie tu fotografuję, ale lubię podróżować, chętnie pojadę tam gdzie planujecie swoją uroczystość :)

Zapraszam do portfolio i do kontaktu ze mną.

Moje Pary Młode :)

Współpraca

Dobra komunikacja między firmami z branży ślubnej to podstawa udanego ślubu i wesela. Dlatego też współpracuję tylko z najlepszymi :)

Oprócz zdjęć ślubnych współpracuję również z różnymi firmami i instytucjami, którym miałem przyjemność wykonywać różnego rodzaju sesje biznesowe, zdjęcie identyfikacyjne na stony www, zdjęcia wnętrz, a także reportaże z imprez firmowych i nie tylko.

Zobacz z kim miałem przyjemność współpracować!